Wizerunkowe warsztaty dla kobiet

2018-10-31

Aktualizacja:

2018-10-31 08:56

Oj działo się, działo ... były makijaże, fryzury, tworzenie wizerunku, budowanie relacji i „otwieranie się” przed obiektywem. To był niezapomniany czas!

Oj działo się, działo ... były makijaże, fryzury, tworzenie wizerunku, budowanie relacji i „otwieranie się” przed obiektywem. To był niezapomniany czas!

15 i 16 października w auli internatu Szkół im. I. J. Paderewskiego prowadzonych przez Edukację Lubasz odbyły się warsztaty wizerunkowe dla kobiet w ramach projektu „Piękna ja. Silny On. Szczęśliwe dziecko” zorganizowane przez Stowarzyszenie „Klamra”, której prezesem jest Pani Lidia Dylla – Dymek. Stowarzyszenie zrzesza ludzi z wielką pasją działających na rzecz wspierania rodzin z przeróżnymi niepełnosprawnościami. Jednym z partnerów tego wspaniałego wydarzenia była również kreatywna drużyna uczennic Prywatnego Technikum im. I. J. Paderewskiego, kształcącego w zawodzie technik usług fryzjerskich wraz z opiekunem, mistrzem fryzjerstwa – Panią Ewą Klawek, która na co dzień zaraża młodzież swoją niezwykłą pasją. Ze względu na małą ilość czasu na wykonie fryzur było to trudne zadanie, które okazało się możliwe do zrealizowania. Powstały różnorodne fryzury: od prostowania włosów poprzez warkocze, loki na awangardzie kończąc.

Dzięki współpracy specjalistów w różnych dziedzinach: wizażystce - Katarzynie Ziomek, makijażystce - Beacie Wawrzos, fotografce - Iwonie Paradiuk – Kot oraz fryzjerce - Ewie Klawek wraz z drużyną, każda z kobiet mogła poznać techniki, które na co dzień pomogą w kreowaniu ich wizerunku, by czuć się wyjątkowo. Dla zespołu z Edukacji Lubasz było to kolejne wielkie wyzwanie i niezwykłe doświadczenie, a przede wszystkim otwarcie się na potrzeby osób związanych ze Stowarzyszeniem „Klamra”, na co dzień niezwykle oddanych swoim dzieciom jak i podopiecznym.

 

źródło: pct24.pl

Dodaj komentarz