Wielki początek? W Lubaszu? Tak. Wygląda na to, ze się uda.

2019-02-22

Aktualizacja:

2019-02-22 12:37

Dnia 18 lutego, 2019 r, w Sali sesyjnej UG w Lubaszu z inicjatywy Fundacji Akademia Przedsiębiorcy Przyszłości odbyło się „startowe” spotkanie Przedsiębiorców Gminy Lubasz. Pierwszym wspólnym najbliższym zadaniem jest Karnawałowy Wieczór Ostatkowy 2 marca 2019 r, w Sali Strażaka, w godz 18-24. Imprezy na której będzie i o Zdrowiu z humorem, i konkurs Śmiechu i Uśmiechu z nagrodami, będą tańce, śpiewy, karaoke. Całość w duchu Radości i świetnej zabawy poprowadzą Elżbieta Spolankiewicz, Renata Mikulewicz, Szymon Spolankiewicz.

Dnia 18 lutego, 2019 r, w Sali sesyjnej UG w Lubaszu z inicjatywy Fundacji Akademia Przedsiębiorcy Przyszłości odbyło się „startowe” spotkanie Przedsiębiorców Gminy Lubasz. Pierwszym wspólnym najbliższym zadaniem jest Karnawałowy Wieczór Ostatkowy 2 marca 2019 r, w Sali Strażaka, w godz 18-24. Imprezy na której będzie i o Zdrowiu z humorem, i konkurs Śmiechu i Uśmiechu z nagrodami, będą tańce, śpiewy, karaoke. Całość w duchu Radości i świetnej zabawy poprowadzą Elżbieta Spolankiewicz, Renata Mikulewicz, Szymon Spolankiewicz. A muzycznie ogarnie całość DJ Mrówka.

Omówiono również kolejne przedsięwzięcie - Tydzień Przedsiębiorczości z Piknikiem z Firewalkingiem na finał Tygodnia. Termin jest dopracowywany.

A póki co: Zapraszają Serdecznie na Wieczór Karnawałowy 2.03.2019 r Fundacja Akademia Przedsiębiorcy przyszłości, Wójt Gminy Lubasz, Rada Przedsiębiorców przy UG Lubasz, Przedsiębiorcy Gminy Lubasz.

 

Szymon Spolankiewicz

Dodaj komentarz