Tragiczny wypadek między Obrzyckiem a Piotrowem. Nie żyją dwie osoby

2018-10-07

Aktualizacja:

2018-10-07 19:55W powiecie szamotulskim, między Piotrowem a Obrzyckiem doszło do zderzenia samochodu osobowego i busa. Nie żyją dwie osoby, policja przygotowała objazdy. W sobotę 6 października,w okolicach Zielonejgóry doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Około godziny 16.00 na drodze wojewódzkiej 185 z Obrzycka w stronę Piotrowa samochód osobowy matki Mercedes, kierowany przez mieszkańca Rokietnicy, zderzył się z Fiatem Ducato, za kierownicą którego siedział 61-letni mieszkaniec Poznania. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, do zdarzenia mogło dojść - według wstępnych ustaleń - w wyniku zjechania na lewy pas jezdni (z nieznanych przyczyn) przez kierowcę mercedesa. W pojeździe tym podróżowały trzy osoby.

Mimo błyskawicznie zorganizowanej akcji ratunkowej, ściągnięcia Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, kierowca i jeden z pasażerów mercedesa zginęli na miejscu. Drugi pasażer mercedesa został helikopterem przetransportowany do szpitala.


Na drodze cały czas występują utrudnienia. Jak nam przekazała mł. asp. Sandra Chuda, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, policjanci cały czas wykonują oględziny miejsca zdarzenia i zbierają materiał dowodowy. W sprawie zostało wszczęte śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Szamotułach.źródło: https://gloswielkopolski.pl


 

Dodaj komentarz