SIATKARZE EDUKACJI LUBASZ MISTRZAMI POWIATU!!!

2019-03-04

Aktualizacja:

2019-03-04 11:34

27.02.2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców. Turniej odbył się w Zespole Szkół Technicznych w Trzciance. W zawodach brały udział 4 najlepsze szkoły z powiatu. W półfinale trafiliśmy na LO Trzcianka, wygrywając z nimi 2:0. W finale zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju ZST Trzcianka. Pierwszy set wygraliśmy pewnie. W drugim secie trwała walka do samego końca ale ostatecznie skończyło się 25:23 i w całym meczu 2:0 dla naszych chłopaków. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, ponieważ udało nam się obronić mistrza z poprzedniego roku! Chłopacy przystępując do tego turnieju w roli faworyta udowodnili, że potrafią sobie radzić znakomicie z presją.