Oświadczam, że nie było żadnej coli

2017-09-08

Aktualizacja:

2017-09-08 09:49

30 dni za nami i wciąż nie ma poprawy jakości wody oraz żadnej nowej informacji w tej sprawie.

Mieszkańcy domagają się dostarczenia im wody pitnej i nie chcą ponosić opłat za rachunki w czasie niezdatności wody do spożycia.

30 dni za nami i wciąż nie ma poprawy jakości wody oraz żadnej nowej informacji w tej sprawie.

Mieszkańcy domagają się dostarczenia im wody pitnej i nie chcą ponosić opłat za rachunki w czasie niezdatności wody do spożycia.

Dodaj komentarz

Komentarze

Obrazek użytkownika wójtyk

Dlaczego zostawiono nas !!!!!!!!!!! Domagamy się dowozu wody pitnej na wyznaczone punkty lub z finansowania na zakup i poradzimy sobie sami.
Obrazek użytkownika Elżbieta

W Urzędzie na stronie Gminy w sprawie wody panuje dezinformacja. Manipuluje się informacją publiczną kosztem mieszkańców gminy Lubasz. Co się dzieje!!!
Obrazek użytkownika Hoffman

Obserwuję i jestem przerażony na co władze sobie pozwalają. Nie dobrze się dzieje.
Obrazek użytkownika Starosta

Może faktycznie Wójt Filoda o zatruciu wody nic nie wie?
Obrazek użytkownika Wojewódzka

Wiedział o wszystkim wie, ale nie wy.
Obrazek użytkownika Anka Lubaszanka

Zaniedbanie, narażenie zdrowia mieszkańców, niedopełnienie obowiązków służbowych, bałaganiarstwo, lekkomyślność, elementarny brak profesjonalizmu. To tylko w temacie wody. Boję się urzędników, którzy chwalą się prowadzeniem wielomilionowych inwestycji na kredyt, a nie potrafią zadbać o zwykły porządek. Bałaganiarza zawsze można z urzędu pogonić a z lekkomyślnie zaciągniętymi zobowiązaniami pozostaniemy na dwadzieścia lat. Niestety Panie Wójcie - jest Pan za młody, kompletnie niedoświadczony, niczego się Pan nie nauczył, a wręcz przeciwnie. Pycha, buta i arogancja i manipulowanie ludźmi. Czas się uderzyć w pierś i wziąć za siebie. Odstawić słodycze połykane kilogramami z nerwów i wziąć do uczciwej pracy. Obecne stanowisko Pana przerasta! Ja i moja rodzina drugi raz nie damy się juć nabrać ani na Pana, ani na pańskie otoczenie.
Obrazek użytkownika Pinokio
Obrazek użytkownika Ojciec mf

Jak mnie znalazłeś synku? Masz co pić? Nie ujawniaj się publicznie bo nam wszystkim zaszkodzisz! Zadzwonię po wszystkim. Całuję mój kochany
Obrazek użytkownika wójtek

Woda jak słyszę od bystrych z naszego fyrtla to odgrzany kotlet , no to na zdrowie Wam i Waszym dzieciom. A propos dzieci teraz to dopiero CYRK się zaczął ze szkołą . Jeszcze nikt o tym nie mówi , bo minął dopiero pierwszy tydzień a bajzel w autobusach, tłok , spóźnianie się na lekcje. Lekcje WF na hali to dopiero wyzwanie dla nauczycieli , a dla młodzieży !!!!!! Bo teraz po tak ŚWIETNIE przeprowadzonej reformie w naszej Gminie "GIMNAZJUM" PĘKA W SZWACH !!!! "KOLOROWA" TEŻ i jeszcze mamy klasy sportowe bez żadnego przygotowania bez zaplecza ??? Teraz wszyscy będą dusić się jak sardynki,a pamiętajmy ,że nadchodzi zima , ale jakoś to będzie to jest MOTTO Prawdziwego Polaka ;) POZDRAWIAM!!!