NOCNA ZMIANA

2016-10-25

Aktualizacja:

2016-10-26 07:12

            Szanowni mieszkańcy!

Informujemy, że w nocy z 24 na 25 października 2016 r. w gmachu Urzędu Gminy w Lubaszu odbyło sie tajne posiedzenie klubu radnych popierających Wójta Gminy Lubasz. Nie wiemy co było przewodnikiem obrad, chyba coś tajnego, gdyż Wójt zadbał nawet o to, aby zasłonić okna swojego gabinetu. 

            Szanowni mieszkańcy!

Informujemy, że w nocy z 24 na 25 października 2016 r. w gmachu Urzędu Gminy w Lubaszu odbyło sie tajne posiedzenie klubu radnych popierających Wójta Gminy Lubasz. Nie wiemy co było przewodnikiem obrad, chyba coś tajnego, gdyż Wójt zadbał nawet o to, aby zasłonić okna swojego gabinetu. 

Wójt, tak jak obecna władza, pracuje nawet w nocy, przede wszystkim w nocy. Co przygotuje okaże się rano.

Zatem czy mamy się już bać działań Wójta i jego grupy?

Dodaj komentarz

Komentarze

Obrazek użytkownika nocny zmiennik

Widzę, że ludzie kończący pracę o godzinie 15.00 nie mają co robić z wolnym czasem i wymyślają "nocne zmiany". Tępe buraki jak ktoś chce osiągnąć więcej to pracuje dzień i noc bez wytchnienia. Zaczekajcie do końca kadencji i wtedy oceniajcie pracę. Po za tym baranie, który to wymyśliłeś: jakby to było tajne spotkanie to na pewno nie w urzędzie i nie o tej godzinie tak żeby dać ci pretekst do pisania bzdur :)pzdr
Obrazek użytkownika Ja pracuję po 15.00, na drugiej zmianie

Po godzinach pracuje nie ten, kto chce osiągnąć i zrobić więcej. Pracuje niedolny, który nie wyrabia się ze swoją pracą w normalnych godzinach. Może już czas zastanowić się nad własnymi kompetencjami do pełnienia urzędu. Tylko dlaczego my mamy czekać do końca kadencji. Może czas zabrać się do rzetelnej, uczciwej pracy.
Obrazek użytkownika nocny zmiennik

8 godz. na etacie pracuje człowiek, który wychodzi z założenia "odrobię swoje i nic więcej nie muszę robić bo resztą powinno się zająć Państwo i mi dać..." - żałosne. Nie znam NIKOGO kto pracował 8 godzin dziennie i osiągnął sukces ani nie słyszałem o takiej osobie. Ale niestety w naszym kraju ludzie, którzy wstają wcześniej, pracują dłużej, mają więcej pomysłów i przez to zarabiają więcej lub osiągają sukces są w opinii albo złodziejami albo kombinatorami, ponieważ etatowcowi który pracuje 8 godzin dziennie nie mieści się w głowie, że ktoś chce pracować więcej ( Nie to że ktoś pracuje więcej tylko sam fakt, że CHCE pracować więcej).
Obrazek użytkownika do roboty a nie spiskować

My czekamy na efekty pracy Wójta Filody. Nas już jego obietnice nie zwiodą. Samo "chciejstwo" nie wystarczy. Wybory już niedługo i czas faktycznie zabrać się do uczciwej roboty, bo Filoda i wy "nocni zmiennicy" przerżniecie je z kretesem. Nocna praca nie pomoże!
Obrazek użytkownika nocny zmiennik

W takim razie, kto nie " przerżnie" i wygra wybory? Może podzielisz się z nami tą informacją? :-) Kto by nie wygrał wyborów, zawsze znajdą się ludzie tacy jak ty, którzy będą krytykować, ponieważ sfrustrowani jesteście jedną podstawową rzeczą: wam się nie udało w życiu nic osiągnąć i zamiast szukać nadal sposobów aby jednak coś osiągnąć, lepiej znaleźć ofiarę, wymówkę, lub powód którym możecie się usprawiedliwiać - jest to zrozumiałe z jednego powodu - tak jest najłatwiej. Ludzie, którzy coś w życiu osiągnęli nie narzekają na władzę :-) Nie obchodzi ich kto jest przy " korycie", bo są panami swojego losu i zawsze znajdą rozwiązanie. Wy natomiast wszyscy krytycy jesteście uzależnieni od tych, którzy dają przysłowiową rybkę a nie od tych, którzy chcą wam dać szansę aby zarobić na wędkę. Dlaczego?-bo tak jest najłatwiej :-) Żałosne.
Obrazek użytkownika Anonim

Przyjazny urząd pracuje po nocach , a Pan M.F. TO JEST OBCY NIE Z NASZEJ PLANETY ON NIE SYPIA ON CAŁY CZAS WALCZY O LEPSZE JUTRO :) hmm
Obrazek użytkownika CBA

Roleta nic nie pomoże! My i tak wiemy co robi m.f
Obrazek użytkownika Ja
Obrazek użytkownika zapraszamy, zapewniamy anonimowość

Centralne Biuro Antykorupcyjne Adres siedziby: Al. Ujazdowskie 9 00-583 Warszawa email: bip@cba.gov.pl tel. (22) 437 22 22 fax: (22) 437 22 97 Zgłoś korupcję 800 808 808 Bezpośrednia rozmowa telefoniczna z funkcjonariuszem Biura możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.15-16.15. W pozostałych godzinach i w dni wolne od pracy można pozostawić wiadomość nagraną na rejestratorze zgłoszeniowym. Zgłoś korupcję osobiście: ul. Poleczki 3 02-822 Warszawa lub korespondencyjnie: Al. Ujazdowskie 9 00-583 Warszawa e-mail: sygnal@cba.gov.pl Centralne Biuro Antykorupcyjne Adres siedziby: Al. Ujazdowskie 9 00-583 Warszawa email: bip@cba.gov.pl tel. (22) 437 22 22 fax: (22) 437 22 97 Zgłoś korupcję 800 808 808 Bezpośrednia rozmowa telefoniczna z funkcjonariuszem Biura możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.15-16.15. W pozostałych godzinach i w dni wolne od pracy można pozostawić wiadomość nagraną na rejestratorze zgłoszeniowym. Zgłoś korupcję osobiście: ul. Poleczki 3 02-822 Warszawa lub korespondencyjnie: Al. Ujazdowskie 9 00-583 Warszawa e-mail: sygnal@cba.gov.pl
Obrazek użytkownika Lupa

A może on z PISu? Taki podobny

Strony