Nasze Orliki po pierwszym turnieju!

2018-09-04

Aktualizacja:

2018-09-04 12:45

Żaki zaczynają wkrótce! Badania sportowca dla chłopców, którzy nie znajdują się w klasie sportowej. Zwycięstwo Młodzików z Chodzieżą!

Żaki zaczynają wkrótce! Badania sportowca dla chłopców, którzy nie znajdują się w klasie sportowej. Zwycięstwo Młodzików z Chodzieżą!
Chłopcy z roczników 2008, 2009 i młodsi zainaugurowali rozgrywki w Lidze Mistrzów OZPN Piła. Chłopcy rozegrali cztery spotkania, w których trzy razy udało się zwyciężyć Rosko, AP Lech Poznań Trzcianka, Pęckowo, a w jednym meczu musieliśmy uznać wyższość rówieśników z Noteci Czarnków. Kolejny turniej w Rosku 15 września. W najbliższy weekend rozgrywki rozpoczną kolejni Nasi zawodnicy - grupa Żak 2010 i młodsi. W tej drużynie będziemy ogrywali wielu nowych zawodników więc emocji i bramek z pewnością nie zabraknie. Bardzo ważny komunikat dla chłopców z roczników 2010 i młodszych którzy będą rozpoczynali rozgrywki w ramach OZPN Piła - w czwartek o godz 17.00 na Orliku odbędą się badania sportowca. Zdolność chłopców z klas sportowych dzięki współpracy SP Lubasz i rodziców sprawdzana jest w Poznaniu. Prosimy rodziców aby dostarczyli do klubu kserokopie wyników badań ważnych na 6 miesięcy. W sobotę swój inaugurujący mecz rozgrywali chłopcy z grupy Młodzik. Zawodnicy po fajnym meczu zwyciężyli Polonię Chodzież 3:2 a bramki zdobywali Karol Kwaschnik dwie oraz w dramatycznych okolicznościach w doliczonym czasie gry Julian Głowacki! Plany treningowe przekazują na bieżąco trenerzy, mogą ulec zmianie w wyniku sugestii rodziców w związku z początkiem roku szkolnego.
Szymon Szwed

 

źródło: Radwan Lubasz

Dodaj komentarz