Dotacja na edukację ekologiczną

2017-04-04

Aktualizacja:

2017-04-04 11:32

W ramach prowadzonej edukacji przyrodniczo – leśnej, w roku 2016, Nadleśnictwo Krucz przy dofinansowaniu przez WFOŚiGW w Poznaniu zrealizowało dwa zadania:. Jedno na terenie leśnictwa Goraj pn. „Utworzenie 2 ścieżek przyrodniczo - ekologicznych pn. „Morena Czarnkowska" oraz „Z biegiem Natury" w ramach rozwoju Regionalnego Ośrodka Edukacji Leśnej w Goraju-Zamku na terenie Nadleśnictwa Krucz". Drugie na terenie leśnictwa Kruczlas pn.

W ramach prowadzonej edukacji przyrodniczo – leśnej, w roku 2016, Nadleśnictwo Krucz przy dofinansowaniu przez WFOŚiGW w Poznaniu zrealizowało dwa zadania:. Jedno na terenie leśnictwa Goraj pn. „Utworzenie 2 ścieżek przyrodniczo - ekologicznych pn. „Morena Czarnkowska" oraz „Z biegiem Natury" w ramach rozwoju Regionalnego Ośrodka Edukacji Leśnej w Goraju-Zamku na terenie Nadleśnictwa Krucz". Drugie na terenie leśnictwa Kruczlas pn. „Podnoszenie jakości edukacji leśnej i ekologicznej w ramach rozwoju ścieżki dydaktycznej „Las uczy Nas" w Nadleśnictwie Krucz".

W ramach powyższych zadań zakupiono: pomoce dydaktyczne – gry edukacyjne – kostki wiedzy przyrodniczej i ekologicznej, rekordy leśnej skoczni, Zgaduj zgadula, Drewniane owoce, bramę wejściową na ścieżkę, szereg tablic edukacyjnych w drewnianych stelażach, kierunkowskazy, witacze, światowidy edukacyjne, gry pn. zdobądź sprawność.

Tak atrakcyjnie wykonane, o bogatej treści merytorycznej pomoce dydaktyczne, dzięki dofinansowaniu z WFOŚiGW w Poznaniu wydatnie wzbogacą ofertę edukacyjną na istniejącej ścieżce w leśnictwie Kruczlas, jak i na tej nowo powstałej w leśnictwie Goraj.

 

źródło: pct24.pl

Dodaj komentarz