Czyżby ruszył II etap budowy ścieżki rowerowej wokół naszego jeziora ???

2016-10-18

Aktualizacja:

2016-10-26 07:35

Mieszkańcy Lubasza alarmują, że nowo wybudowana ścieżka rowerowa wokół Jeziora Dużego została bezmyślnie zdewastowana i rozjechana przez ciężki sprzęt leśny. Dlaczego znowu w Lubaszu psujemy to, co wcześniej było z takim zaangażowaniem budowane? Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto! Po raz drugi nie pozyskamy środków unijnych na tą samą inwestycję.

Mieszkańcy Lubasza alarmują, że nowo wybudowana ścieżka rowerowa wokół Jeziora Dużego została bezmyślnie zdewastowana i rozjechana przez ciężki sprzęt leśny. Dlaczego znowu w Lubaszu psujemy to, co wcześniej było z takim zaangażowaniem budowane? Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto! Po raz drugi nie pozyskamy środków unijnych na tą samą inwestycję. Z tego co wiemy prace leśne miały być wykonywane w okresie zimowym, kiedy grunt jest mocno zmarznięty, co zabezpieczyłoby ścieżkę przed dewastacją. Kto zezwolił na wjazd ciężkiego sprzętu leśnego tą drogą do lasu w okresie deszczowym i kto za to odpowie i poniesie koszty naprawy?

 

Mieszkańcy Lubasza

Dodaj komentarz

Komentarze

Obrazek użytkownika Szyszka

Brawo dla leśniczego z Górska i Pana Wójta za brak poszanowania inwestycji za Wasze pieniądze!!! Dobra zmiana i rowerem to już tylko wodnym i latem. Przykre