Azbestowy Miś

2017-07-11

Aktualizacja:

2017-07-25 11:45

Wójt Gminy Lubasz zafundował mieszkańcom i turystom nową zjeżdżalnię

Wójt Gminy Lubasz zafundował mieszkańcom i turystom nową zjeżdżalnię

Dodaj komentarz

Komentarze

Obrazek użytkownika wakacja

O widać nawet podpory betonowe naszej zjeżdżalni, co to oznacza ? To już 3 sezon bez zjeżdżalni dla dzieci nad jeziorem. Ogólnie z obserwacji nasza plaża jest SŁABA . Przygotowania do sezonu to już 2 rok z rzędu nie ma. Zawsze już w maju było widać odnawianie, odświeżanie , zachęcanie turystów żeby do nas przyjeżdżali a w tym roku sezon rozpoczął się 01.07.2017. Mmm...... już wiem winna jest pogoda . PECH NA CAŁEGO !
Obrazek użytkownika KWIAT PUSTYNI

Najgorsza chwila poranka? To "AZBEST" do śniadanka... Czy prawdą jest, że PROKURATURA zajęła się tym procederem i to, że przesłuchiwany są Świadkowie itp?
Obrazek użytkownika była policjantka

Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska, po przeanalizowaniu dokumentów dostarczonych przez wójta, powiadomił prokuraturę o nielegalnym przetwarzaniu azbestu i czarnkowska policja prowadzi w tej sprawie śledztwo. A wójt dalej twierdzi, że nic się nie stało i że to dla dobra gminy......
Obrazek użytkownika 2 SORT

A miało być tak pięknie :( ale będzie afera ojoj
Obrazek użytkownika pan buk

toż to szok, jestem oburzony! Przecież pan wójt powinien osobiście siedzieć na wysypisku i grzebać w śmieciach coby do tej tragedyji nie doszło. A żeby oszczędzić na ekspertyzach, szanowna opozycjo przyznaj się ile tego azbestu podrzuciłaś? Przecież zależy wam na naszym wspólnym dobrze. A tak poza tematem to można motorówką po tym naszym małym jeziorze? wędkarzom po wędkach? A krosami po lesie? tu widzę problem! a azbest jest spoko przecież rury od wody mamy azbestowe i nikomu to nie przeszkadza! Śmierć samobójcą i chwała latającemu potworowi spagetti!
Obrazek użytkownika Kwiat Lubasza

Jesteś utuczonym brzydkim niedouczony na kompletach wieczorowy zdobyte mgr d....m szkoda mi Ciebie i współczuje Tobie i Twojej rodzinie. Polecam Wikipedia i szukaj "azbestoza" P.S. O co chodzi z tą opozycją? odp;Azbestoza to inaczej pylica płucna. Jest spowodowana wdychaniem pyłu azbestu, w wyniku czego dochodzi do rozlanego włóknienia śródmiąższowej tkanki ...
Obrazek użytkownika Polak a nie Turek

a turek się uparł i dalej pisze swoje tylko pod innym nickiem
Obrazek użytkownika ZŁOŚLIWIEC

E tam, te podpory od zjeżdżalni pewnie tez podrzuciliście , WY ZŁOŚLIWI , SPOSTRZEGAWCZY I WŚCIBSCY
Obrazek użytkownika Adam

Chciałbym wszystkim przypomnieć ze obecny wójt sam się nie wybrał na to stanowisko. Wybrali bo mieszkańcy. Za kilka miesięcy są wybory i będzie można znowu wybierać. Oby tym razem następny wójt wytrzymał do końca kadencji bez udziału prokuratury rejonowej w Czarnkowie.
Obrazek użytkownika FIDELIO

DROGI LORETTO PISANELLO CHODZI O TO, ŻE JAK ZWYKLE KONKURS CZY PRZETARG W NASZEJ GMINIE TO ZWYKŁE MATACTWO. DATY SIĘ NIE ZGADZAJĄ, JEŚLI 09.05 OGŁOSZONO KONKURS TO MAMY 14 DNI DO JEGO ZAMKNIĘCIA.LICZĄC NA PALCACH POWINIEN ZOSTAĆ ZAMKNIĘTY 23.05. WEN-VITA OFERTĘ ZŁOŻYŁA 19.05 TJ.PIĄTEK , A W PONIEDZIAŁEK 22.05 ZAMKNIĘTO SKŁADANIE OFERT I TEGO SAMEGO DNIA ODBYŁA SIĘ KOMISJA "Z CZAPY" ROZSTRZYGAJĄCA PRZETARG. BEZ SPOTKANIA I ROZMÓW Z OFERENTAMI MIMO , ŻE WCZEŚNIEJ WÓJT CO DO TEGO SIĘ ZDEKLAROWAŁ.MAŁO TEGO W PONIEDZIAŁEK 22.05 JUŻ NIKT INNY NIE MIAŁ SZANSY ZŁOŻYĆ OFERTY BO NIE CZEKANO DO 23.05. NIKT Z ZEWNĄTRZ NIE MA SZANS WOBEC DECYZJI NASZEGO KRÓLA, A JEŚLI NIE WIADOMO O CO CHODZI, TO WSZYSCY WIEMY ,ŻE O UKŁADANKI I KASĘ ! PODKREŚLAM !!!! MNIE BOLI FAKT ,ŻE TACY JAK TY PRZYMYKAJĄ NA WSZYSTKIE MACHLOJKI OKO,ALE DO CZASU. KTOŚ KTO PIASTUJE STANOWISKO WÓJTA POWINIEN BYĆ SPOŁECZNIKIEM ,ROZSĄDNYM ,MĄDRYM I PRZEDSIĘBIORCZYM CZŁOWIEKIEM , TAKIE JEST MOJE ZDANIE !!!

Strony